Oferta

PROJEKTY WNĘTRZ

D.Ko to autorska pracownia zajmująca się projektowaniem wnętrz dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Projektujemy zarówno całe domy oraz mieszkania, jak i pojedyncze pomieszczenia, takie jak kuchnia, łazienka, salon, sypialnia, czy pokój dziecięcy. Oferujemy do wyboru projekt koncepcyjny lub kompleksowy – bardziej szczegółowy.

Działamy na terenie Śląska i Małopolski – głównie w okolicach Cieszyna, Bielska-Białej, Jastrzębia i Krakowa. Możliwy jest także dojazd w inne rejony, a także opcja projektu on-line.

W ramach usługi proponuję Państwu do wyboru dwa warianty projektów wnętrz oraz konsultacje.

PROJEKT KONCEPCYJNY

  • Inwentaryzacja – pomiar projektowanych pomieszczeń i rzut stanu istniejącego;
  • 2-3 propozycje układu funkcjonalnego w formie prostych, monochromatycznych widoków 3d przedstawiających rozplanowanie mebli i innych głównych elementów wyposażenia;
  • Wizualizacje – fotorealistyczne widoki przestrzenne przedstawiające rozwiązania materiałowe, oświetleniowe, kolorystykę, itd.
  • Rysunki techniczne – Zaakceptowany układ funkcjonalny, rysunek przebudowy ścian oraz schematy dotyczące dotyczące lokalizacji instalacji (elektrycznej, wod.-kan. oraz c.o.)

PROJEKT KOMPLEKSOWY

  • Zakres Projektu koncepcyjnego;
  • Rysunki techniczne – komplet rysunków technicznych niezbędnych do realizacji projektu, min.: schemat ułożenia płytek podłogowych i ściennych w postaci rzutu poziomego i widoków ścian, szczegółowy projekt zabudowy kuchni w skali z wymiarami, szczegółowe rysunki mebli do zabudowy w skali z wymiarami, schemat elektryczny i wodno-kanalizacyjny, projekt zabudowy sufitów podwieszanych, dobór podstawowych materiałów wykończeniowych – okładziny ścienne i podłogowe;
  • Przedmiar – zestawienie powierzchni do wykończenia, ilości niezbędnych materiałów wykończeniowych;
  • Szczegółowy spis elementów wyposażenia wnętrza, będących integralną częścią projektowanej przestrzeni (meble, drzwi, oprawy oświetleniowe, armatura, okładziny ścienne i podłogowe) z podanymi cenami i linkami do produktów.